Замовником за результатом рішення Колегії внесено не всі зміни у ТД. Знову подавати скаргу?

Наталія Заєць
184
29 Квітня 2021
Замовником за результатом рішення Колегії внесено не всі зміни у ТД. Знову подавати скаргу?
184
29 Квітня 2021

Рішення за результатами розгляду скарг приймаються на засіданні постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія).

Колегія є дієвим механізмом для впливу учасників на неправомірні дії замовників. Щоб скарга була прийнята до розгляду і задоволена, учасник повинен дотриматися порядку її подання, встановленого статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). Строки оскарження до Органу оскарження дивіться за посиланням.

Колегія розглядає скаргу та приймає рішення на її підставі в межах одержаної за скаргою інформації та інформації, розміщеної в електронній системі закупівель.

За результатами розгляду скарги Орган оскарження має право прийняти рішення:

  1. про встановлення або відсутність порушень процедури закупівлі (у тому числі порушення порядку оприлюднення або неоприлюднення інформації про процедури закупівлі, передбаченої цим Законом);
  2. про заходи, що повинні вживатися для їх усунення, зокрема зобов’язати замовника повністю або частково скасувати свої рішення, надати необхідні документи, роз’яснення, усунути будь-які дискримінаційні умови (у тому числі ті, що зазначені в технічній специфікації, яка є складовою частиною тендерної документації), привести тендерну документацію у відповідність із вимогами законодавства або за неможливості виправити допущені порушення відмінити процедуру закупівлі.

За результатами розгляду скарги Колегія приймає обґрунтоване рішення, в якому у разі, якщо...

Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику