Строки оскарження до Органу оскарження (АМКУ)

Редакція
796
22 Лютого 2021
Строки оскарження до Органу оскарження (АМКУ)
796
22 Лютого 2021

Скарга — це офіційне звернення учасника до Органу оскарження з вимогою усунути порушення, наявні на думку скаржника. Порядок оскарження процедур закупівлі регламентовано у статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Антимонопольний комітет України як Орган оскарження утворює Постійно діючу адміністративну колегію з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) з метою неупередженого та ефективного захисту прав та законних інтересів осіб, пов’язаних з участю у процедурах закупівель. Рішення цієї Колегії приймаються від імені Антимонопольного комітету України.

Порядок діяльності Колегії встановлюють відповідно до Закону України «Про Антимонопольний комітет України». За подання скарги до Органу оскарження справляють плату, встановлену постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 292 «Про встановлення розміру плати за подання скарги та затвердження Порядку здійснення плати за подання скарги до органу оскарження через електронну систему закупівель та її повернення суб’єкту оскарження».

Тепер відобразимо строки оскарження до Органу оскарження (Таблиця 1).Отож, друкуймо та користуймось!

Таблиця 1

Оскарження до Органу оскарження

Вид закупівлі

Строки

Примітки

Допорогова закупівля

—       

...
Строки в публічних закупівлях

Усі закупівельні строки в одному місці