Тижневий БУМ. Звіти, звіти та ще раз звіти

Ганна Довгая
1407
18 Грудня 2020
Тижневий БУМ. Звіти, звіти та ще раз звіти
1407
18 Грудня 2020

У продовження поради від Радника «Зручна таблиця зі строками звітування. Звітуймо разом!» у цьому щотижневому випуску виділимо важливі моменти щодо звітування в кінці року:

  • Звіт про виконання договору про закупівлю в разі закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 Закону саме щодо договорів про закупівлю у розумінні Закону, тобто укладених за результатом проведення однієї з процедур закупівель, передбачених статтею 13 Закону, та спрощеної закупівлі. Правильно? Більше — у статті «Оприлюднення звіту при закупівлі до 50 тис. грн».
  • Про виконання договорів про закупівлю, укладених за результатами процедур закупівель, що були оголошені починаючи з 19.04.2020, а також договорів про закупівлю, укладених за результатами спрощених закупівель, замовники звітують протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання. Підготувались? Усе про звітування в цьому році читайте у статті «Звітуємо про закупівлі 2020 року без помилок».
  • Згідно з частиною 1 статті 8 Закону моніторинг процедури закупівлі здійснюють протягом проведення процедури закупівлі, укладення договору про закупівлю та його дії. Тому в разі розміщення за процедурою звіту про виконання за договором про закупівлю моніторинг за вже виконаним договором не здійснюють. Знали? Детальніше — на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Що варто знати про строки оприлюднення, аби уникнути порушень у сфері закупівель».

Перевір себе — тисни сюди!

До речі, форма звіту про виконання договору про закупівлю доступна на порталі RADNUK.COM.UA в розділі «Зразки документів замовникам».

Звітування у закупівлях

Публікації, тематикою яких є питання щодо створення та розміщення замовниками інформації згідно Закону України «Про публічні закупівлі»

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО