Тижневий БУМ для Учасника. Поради на замітку

Ганна Довгая
945
13 Листопада 2020
Тижневий БУМ для Учасника. Поради на замітку
945
13 Листопада 2020

Один із польських тижневиків відзначав: «Якщо ти все розумієш, це означає, що тобі не про все говорять». Але вебпортал RADNUK.COM.UA не соромиться говорити про все, що турбує закупівельну спільноту. Сьогодні говоримо про таке:

  • Учасником процедури закупівлі може бути будь-яка особа, яка подала тендерну пропозицію / пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі, у тому числі фізична особа, яка може укласти правочин щодо об’єктів цивільних прав, у разі якщо не здійснює самостійну, ініціативну, систематичну, на власний ризик господарську діяльність. Цікаво? Читайте тут«ФОП + відсутність права власності = учасник».
  • Неправомірною вимогою замовника до учасників закупівлі є вимога надати лист-згоду щодо можливості звернення замовника до органів державної влади, підприємств, установ, організацій, а також довіреність на посадову особу замовника, уповноважену здійснювати зв’язок з учасниками, що передбачена в оголошенні про проведення відкритих торгів та в тендерній документації, на право отримання інформації щодо відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та наявності підстав, зазначених у частині 1 статті 17 Закону, чи зазначення в пропозиції будь-якої недостовірної інформації відповідно до їхньої компетенції. Не згодні? Аналізуємо у статті адвоката, члена експертної групи з питань удосконалення публічних закупівель Тетяни Руденко «Розглядаємо практичні ситуації відмови учасникові в участі у зв’язку з наданням недостовірної інформації».

Звертаємо увагу, що в учасників закупівель є можливість пройти онлайн-навчання, де ви дізнаєтесь, як уберегти себе від розірвання договору чи скасування тендеру, за посиланням.

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.