Що робити, якщо проєктна документація застаріла?

Редакція
1956
15 Квітня 2021
Що робити, якщо проєктна документація застаріла?
1956
15 Квітня 2021

Варто зазначити, що замовник під час закупівлі робіт визначає очікувану вартість закупівлі на підставі проєктно-кошторисної документації, зокрема, керуючись Порядком розроблення проектної документації на будівництво об’єктів, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011  № 45, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01.06.2011 за № 651/19389, та ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво».

Як ми знаємо, визначення очікуваної вартості предмета закупівлі є запорукою успішної закупівлі, а тому в разі, якщо ваша проєктно-кошторисна документація була розроблена 1-2 чи ще більше років тому, зазначені витрати на оплату праці, матеріали тощо скоріш ж все вже є неактуальними. Звичайно, це може призвести до того, що на закупівлю не прийдуть учасники або ж під час періоду уточнення буде багато звернень щодо необхідності внесення відповідних змін до проєктно-кошторисної документації.

Отже, у разі необхідності закупівлі робіт, проєктно-кошторисна документація на які розроблена більше кількох років тому, радимо перед оголошенням відповідної закупівлі внести необхідні зміни до проєктно-кошторисної документації та отримати відповідний експертний звіт.

Більше стосовно порушеного у цій статті питання читайте на порталі RADNUK.COM.UA в статті «Строк чинності та актуальності проєктно-кошторисної документації».

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО