Перелік корисних посилань щодо застосування визначень формальних (несуттєвих) помилок

Олег Підгірський
2043
5 Травня 2024
Перелік корисних посилань щодо застосування визначень формальних (несуттєвих) помилок
2043
5 Травня 2024

Відповідно до пункту 19 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII у тендерній документації зазначається, зокрема, опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме технічні помилки та описки. Закупівельним законодавством встановлено лише таке визначення згаданих помилок.

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 710 затверджено перелік формальних помилок. Проте наведений перелік визначає лише опис формальних (несуттєвих) помилок. Для повноти виконання припису пункту 19 частини 2 статті 22 Закону замовник повинен на власний розсуд визначити їх приклади.

Для кращого розуміння нюансів застосування визначень формальних помилок, у тому числі щодо зазначення їх опису та прикладів, ловіть перелік відповідних корисних посилань на статті порталу RADNUK.COM.UA.

У рамках щотижневого опрацювання розміщених зразків документів за різними категоріями редакцією порталу опрацьовано категорію «Тендерна документація» розділу «Зразки замовникам за Особливостями» та категорію «Тендерна документація для оборонних закупівель» розділу «Оборонні закупівлі». За результатом їх опрацювання встановлено актуальність таких зразків.

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО