Строки звітування про виконання договору про закупівлю

Редакція
3290
19 Лютого 2021
Строки звітування про виконання договору про закупівлю
3290
19 Лютого 2021

Відповідно до пункту 12 частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон про закупівлі, Закон) на замовника покладено обов’язок самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднювати в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, звіт про виконання договору про закупівлю протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання (Таблиця 1).

Варто зауважити, що статтею 16414 КУпАП передбачена відповідальність за неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі у вигляді накладення штрафу на службових, посадових, уповноважених осіб замовника у розмірі 1 700 грн. За ті самі дії,  вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню, — 3 400 грн.

Таблиця 1

Пояснимо, чому у графі «допорогова закупівля» відсутня інформація про строк. Це пояснюється тим, що у допорогових закупівлях, так як і в договорах, ціновий поріг котрих сягає не більше 49 999 грн, положення Закону про закупівлі не застосовується. Тому й звітувати про закінчення строку, виконання або розірвання такого договору немає необхідності (звичайно, якщо інше у вас не передбачено в організаційних документах підприємства, організації, установи).

Наостанок на всяк випадок зазначимо, що про закупівлі з ознакою COVID-19 незалежно від суми договору звітуємо протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання.

Цікавою для читання на порталі RADNUK.COM.UA також є стаття «Чи можна здійснювати моніторинг закупівлі після опублікування звіту про виконання договору?».

Строки в публічних закупівлях

Усі закупівельні строки в одному місці