Оновлений алгоритм укладання прямого договору постачання природного газу з ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”»

Анна Селютіна
1073
26 Жовтня 2021
Оновлений алгоритм укладання прямого договору постачання природного газу з ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”»
1073
26 Жовтня 2021

Станом на 20.10.2021 ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”» оновило Алгоритм дій для бюджетних установ та організацій щодо укладання договорів, а також додало календарний план до договору за формою Казначейства і протокол ДСНС від 12.10.2021. У статті «Варіанти дій замовника при закупівлі природного газу до 200 тис. грн на опалювальний сезон 2021-2022 років» ми розглянули усі можливі дії замовника та ризики кожного з варіантів. У цьому матеріалі ми проаналізуємо, які документи має надати замовник до ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”», а які замовник має вимагати від них та розберемо детально кожен крок.

Якщо вартість закупівлі природного газу не дорівнює та не перевищує 200 тис. грн, замовник має право скористатися виключеннями, передбаченими частиною 7 статті 3 Закону, а саме укласти договір без застосування порядку проведення спрощеної закупівлі у разі:

  • якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, у тому числі частково (за лотом). При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю (пункт 1 частини 7 статті 3 Закону);
  • якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням об’єктивних...
Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу