Приклад протоколу про відміну переговорної процедури за рішенням Органу оскарження

Ганна Довгая
1747
19 Липня 2021
Приклад протоколу про відміну переговорної процедури за рішенням Органу оскарження
1747
19 Липня 2021

Антимонопольний комітет України як Орган оскарження з метою неупередженого та ефективного захисту прав і законних інтересів осіб, пов’язаних з участю у процедурах закупівлі, утворює Комісію (комісії) з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель та здійснює інші повноваження, визначені цим Законом та Законом України «Про Антимонопольний комітет України». Рішення Комісії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель ухвалюються від імені Антимонопольного комітету України.

Поява поняття «Комісії» не скасовує наявності Колегії як органу Антимонопольного комітету України. І адміністративні колегії Антимонопольного комітету України, і Комісія (комісії) з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель є органами Антимонопольного комітету України. 

Відповідно до абзацу 2 частини 22 статті 18 Закону, якщо рішення Органу оскарження, прийняте за результатами розгляду Органу оскарження, не було оскаржене до суду, таке рішення має бути виконано не пізніше 30 днів з дня його прийняття Органом оскарження.

Водночас за невиконання рішення Органу оскарження передбачена адміністративна відповідальність за статтею 164-14 КУпАП на керівника замовника в розмірі від 34 000 до 85 000 грн.

Отже, замовник зобов’язаний виконати рішення Органу оскарження не пізніше 30 днів з дня його прийняття Органом оскарження або оскаржити таке рішення до окружного адміністративного суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, протягом 30 (календарних) днів з дня його оприлюднення в електронній системі закупівель.

Зручна для друку таблиця зі строками доступна на порталі RADNUK.COM.UA в публікації «Строки оскарження до Органу оскарження (АМКУ)». При цьому для подання позову до суду варто звертатися до адміністративного суду, оскільки справи щодо оскарження рішень Колегії підлягають вирішенню саме в порядку адміністративного судочинства. Більше інформації читайте в статті «Оскарження рішення Колегії до суду: нюанси та рекомендації».

А якщо вас за рішенням Органу оскарження зобов’язали відмінити, приміром, переговорну процедуру закупівлі і ви не бажаєте оскаржувати таке рішення до суду, то з метою оптимізації вашого часу користуйтеся розробленим фахівцями групи компаній «Радник» прикладом протоколу про відміну переговорної процедури за рішенням АМКУ.

Прикладом протоколу про відміну переговорної процедури за рішенням АМКУ

Протокольне рішення (протокол) №____
уповноваженої особи
____________________________________________
(найменування замовника)
 
 
___________                                                                                                              «___» ______  20___ року
(місце складення)
 
 
Порядок денний:
1.       Про прийняття рішення про відміну переговорної процедури  на закупівлю за ДК 021:2015 __________ (зазначити код за Єдиним закупівельним словником) __________________ (зазначити назву предмета закупівлі)  (далі — Закупівля) на підставі частини 18 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).
 
Оголошення про проведення процедури закупівлі: UA-_________________ (ідентифікатор закупівлі).
 
Під час розгляду першого питання порядку денного:
         Рішенням ______________(вказати або Постійно діючої адміністративної колегії антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення  законодавства у сфері публічних закупівель або Комісії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель) (далі – Колегія/Комісія) від __ № __ було прийнято до розгляду скаргу № UA-20__ ……… .
За результатами розгляду скарги Колегія/Комісія прийняла рішення від ____ №____, яким встановлено зобов’язати______________ (вказати найменування Замовника) відмінити переговорну процедуру закупівлі щодо Закупівлі на підставі частини 8 статті 40 Закону, а саме: якщо замовником допущено порушення, що вплинуло на об’єктивність визначення переможця процедури закупівлі та/або у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель.
Відповідно до частини 22 статті 18 Закону рішення Органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються.
 
ВИРІШИЛА:
1.       Відмінити переговорну процедуру щодо Закупівлі на підставі абзацу 1 та/або 2 частини 8 статті 40Закону та оприлюднити відповідну інформацію на  вебпорталі Уповноваженого органу.
 
 
Уповноважена особа
______________________
_______________________ ________________ _____________
(найменування замовника) підпис, м.п. (ініціал, ПРІЗВИЩЕ)
 
 

Усе про оскарження публічних закупівель читайте на порталі RADNUK.COM.UAв статті «Оскарження процедур закупівель: нові правила з 26.06.2021».

Переговорна процедура закупівлі

Публіікації щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі: практика, приклади, тощо

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО