Моніторинг встановив порушення, що орієнтований початок процедури закупівлі в річному плані не відповідає оголошеній закупівлі

Редакція
3184
23 Червня 2020
Моніторинг встановив порушення, що орієнтований початок процедури закупівлі в річному плані не відповідає оголошеній закупівлі
3184
23 Червня 2020

Предмет закупівлі  – ДК 021:2015: 55240000-4 — Послуги центрів і будинків відпочинку (Послуги дитячих таборів, оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій в межах Хмельницької області)

Згідно з оприлюдненим Замовником річним планом за номером ID: UA-P-2020-01-17-011989-c у пункті 8 «Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі» зазначено – квітень, 2020, що не відповідає оголошеній Замовником у червні 2020 року процедурі закупівлі та є порушенням вимог частини першої статті 4 Закону. Відповідно до абзаців другого та третього частини першої статті 4 Закону річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Таким чином, оскільки відповідно до статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану, складання річного плану та внесення до нього змін (в тому числі орієнтовного початку проведення процедури закупівлі) є передумовою здійснення процедур закупівель, визначених Законом та передує їх проведенню.

Порушення виявлено:

  1. Встановлено порушення законодавства в частині складання тендерної документації та/або внесення змін до неї
  2. Встановлено інші порушення законодавства у сфері закупівель (Встановлено порушення законодавства в частині не зазначення в річному плані закупівель інформації щодо місцезнаходження Замовника та його категорії. Встановлено порушенням вимог частини першої статті 4 Закону: у пункті 8 «Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі» зазначено – квітень, 2020, що не відповідає оголошеній Замовником у червні 2020 року процедурі закупівлі. Встановлено порушення законодавства в частині не зазначення в оголошенні про проведення відкритих торгів якою (якими) мовою повинні готуватися тендерні пропозиції.)

Детально про планування за новою редакцією Закону читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статтях:

  1. «Планування в річному плані закупівель до 50 тис. грн і вище: відображати чи ні?»
  2. «Планування однієї закупівлі за декількома КЕКВ».
  3. «Представник Мінекономіки: передумови здійснення публічних закупівель».
Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО