ProZorro Market: закупівлі зручно та ефективно

Редакція
634
20 Квітня 2021
ProZorro Market: закупівлі зручно та ефективно
634
20 Квітня 2021

Електронний каталог — це аналог усім відомого інтернет-магазину, в якому замовник може придбати необхідний товар у кілька кроків без застосування процедур закупівель чи спрощеної закупівлі:

  1. Алгоритм проведення закупівель через ProZorro Market до 50 тис. грн
    Протокол при закупівлі в ProZorro Market до 50 тис. грн
  2. Алгоритм проведення закупівель через ProZorro Market від 50 тис. грн
    Протокол при закупівлі в ProZorro Market від 50 тис. грн

Зважаючи на те, що технічний функціонал електронного каталогу введено доволі недавно, кожен з нас може зробити внесок у його покращення шляхом проходження невеличкого опитування за посиланням. Результати опитування будуть оброблятись знеособлено, контактні дані необхідні лише для контролю якості проведення дослідження.

Якщо у вас виникнуть запитання по роботі ProZorro Market або критичні зауваження, побажання щодо асортименту тощо, будь ласка, надішліть на електронну пошту: p.market@prozorro.ua. Ваша думка дуже важлива!


Додатково пропонуємо переглянути вебінар на тему: Закупівля через електронний каталог (ProZorro Market)

Допорогова / спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників