Чи обов’язково продовжувати строк дії договору про закупівлю у разі продовження строку виконання зобов’язань?

Тетяна Мішта
800
22 Грудня 2021
Чи обов’язково продовжувати строк дії договору про закупівлю у разі продовження строку виконання зобов’язань?
800
22 Грудня 2021

Питання читача

  • Доброго дня! Маю питання щодо істотних умов договору про закупівлю та внесення змін до них:
  1. чи обов’язково відносити «строк виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг» до істотних умов договору про закупівлю?
  2. якщо в договорі про закупівлю сторонами визначено «термін дії договору» як істотна умова договору про закупівлю, а «строк виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг» не як істотна, то чи буде внесення змін до пункту договору про закупівлю, де визначено строк виконання зобов’язань, порушенням закону, що призведе до адміністративної відповідальності?

Відповідь експерта

Згідно з вимогами Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції / пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника в разі застосування переговорної процедури.

При цьому істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, зокрема, продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.