Чи можемо ми укласти тимчасовий договір на постачання природного газу до завершення процедури відкритих торгів?

Редакція
253
22 Лютого 2019
Чи можемо ми укласти тимчасовий договір на постачання природного газу до завершення процедури відкритих торгів?
253
22 Лютого 2019

«Доброго дня! Допоможіть, будь ласка. Виникла необхідність державній установі закупити природний газ. Але процедура відкритих торгів триває більше місяця. Чи можемо ми укласти тимчасовий договір на постачання природного газу до завершення процедури відкритих торгів? Дякуємо!»

Добрий день! Звертаємо увагу, що згідно частини 7 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону.

Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» не передбачено укладення тимчасових/проміжних договорів. Але, у випадку, якщо у вас є діючий договір на постачання природного газу, то ви можете скористатися, пунктом 5 статті 36 Закону та продовжити дію договору про закупівлю на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Також додатково звертаємо Вашу увагу, що згідно статті 10 Закону повідомлення про внесення змін до договору оприлюднюється замовником на веб-порталі Уповноваженого органу...

Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель