Очистити

Чи потрібно публіковати зміни до плану в разі, якщо закупівля не відбулась?

Редакція
83
19 Лютого 2019
83
19 Лютого 2019

«Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи треба повторно оприлюднювати зміни в річний план закупівель чи додаток до нього у випадку, коли закупівля не відбулась, якщо на той самий предмет закупівлі без зміни якісних і технічних показників плануємо повторно оголошувати відкриті торги? Дякую».

Добрий день! Відповідно до вимог статті 4 «Планування закупівель та інші передумови здійснення процедур закупівель» Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) закупівлі здійснюють відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.

Відповідно до наказу МЕРТУ від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» усі інші закупівлі замовник вносить у додаток до річного плану, який створюють за формою річного плану (абз. 3 ч. 2 наказу № 490). Зверніть увагу: стаття 4 Закону передбачає, що вимога планувати закупівлю є передумовою її здійснення, при цьому ніяких винятків (наприклад, щодо того, завершилась така закупівля укладенням договору чи ні) не встановлює, таким чином рекомендовано до здійснення будь-якої закупівлі затверджувати та розміщувати річний план/додаток до річного плану.   Також інформацію щодо планування можна прочитати в таких публікаціях: «Роз’яснення...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель