Порядок участі сторін у засіданнях колегії уточено. АМКУ розповідає про особливості та нюанси роботи в нових умовах

Ольга Піщанська
702
8 Квітня 2020
Порядок участі сторін у засіданнях колегії уточено. АМКУ розповідає про особливості та нюанси роботи в нових умовах
702
8 Квітня 2020

Рішення України щодо введення на території України карантину через коронавірус оприлюднено. Наразі перед усіма учасниками закупівельного процесу постає низка питань щодо зважання у своїй діяльності на запроваджені для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) обмежувальні заходи. Отже, з одного боку, необхідно підтримувати карантинні заходи держави, з іншого ж — процес закупівель ніхто не зупиняв. Саме в цих умовах, реагуючи на виклик часу та задля забезпечення безперебійної роботи, АМКУ вносить корективи в порядок участі сторін у засіданні колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Про особливості та нюанси роботи колегії з оскарження публічних закупівель на період карантину розповідає перший заступник голови Антимонопольного комітету України Ольга Піщанська.

Доброго дня! На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» № 211 від 11.03.2020 Антимонопольний комітет України (далі — АМКУ) скоригував порядок участі сторін у засіданнях Постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія). Яким чином на період дії карантину відбуватиметься реалізація права на участь сторін у засіданнях Колегії?

Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні, та для запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 Колегія...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель