Щодо вчинення учасниками тендеру антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів

Микола Павленко
452
25 Квітня 2019
Щодо вчинення учасниками тендеру антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів
452
25 Квітня 2019
Постанова Верховного Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду у справі від 12 березня 2019 року № 914/843/18 

Підстава: касаційна скарга відкритого акціонерного товариства Х (далі — ТОВ «Х») на рішення господарського суду Львівської області від 01.08.2018 та постанову Західного апеляційного господарського суду від 18.12.2018 у справі № 914/843/18 за позовом товариства до Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (далі — Відділення, АМКУ), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача — товариство з обмеженою відповідальністю «Y» (далі — ТОВ «Y»), про визнання частково недійсним та скасування рішення Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Товариство та Компанія взяли участь у відкритих торгах на закупівлю товару Замовником. Дії Товариства та Компанії під час здійснення процедури закупівлі були кваліфіковані Відділенням як антиконкурентні узгоджені дії, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів.

Позовна заява мотивована тим, що оспорюване рішення винесено при неповному з’ясуванні обставин, які мають значення для справи, та недоведенні обставин, які мають значення для справи і які визнано встановленими; висновки, викладені у Рішенні АМКУ, не відповідають...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель