Щодо ненадання документів на підтвердження повноважень посадової особи на підписання документів пропозиції

Анна Селютіна
1456
21 Листопада 2019
Щодо ненадання документів на підтвердження повноважень посадової особи на підписання документів пропозиції
1456
21 Листопада 2019

Номер рішення та оголошення про закупівлю*: рішення № 11440-р/пк-пз від 19.08.2019, оголошення № UA-2019-07-04-001828-a

Вимога тендерної документації

Відповідно до пункту 8 додатка 7 тендерної документації (далі — документація) повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції (далі — пропозиція) учасника процедури закупівлі підтверджують такими документами: випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів. Зокрема, надають документ, що підтверджує обрання / призначення керівника та право підпису, відповідно до вимог за установчими документами підприємства-учасника (копія протоколу засновників підприємства та/або наказу про призначення керівника тощо) та особи (якщо таку визначив учасник), яка має право підпису документів: довіреність (оригінал або нотаріально завірена копія) або інший документ (оригінал або нотаріально завірена копія) із зазначенням повноважень, П. І. Б. уповноваженої особи, зразка підпису, терміну дії та інше.  

Позиція скаржника

Скаржник зазначає, що ПП «Х» на підтвердження повноважень посадової особи учасника на підписання документів було подано у складі пропозиції документ, що підтверджує повноваження директора ПП «Х» Трищева В. І. щодо підпису документів пропозиції, а саме — наказ № 31/01/19-к про призначення керівника, наявність якого, на думку скаржника, є достатньою для підтвердження повноваження посадової особи учасника на підписання документів відповідно до вимог документації.

Позиція замовника

...
Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель