ProZorro Market 2020 року: введення тарифів і швидкий розвиток

Юлія Ситник
1510
30 Січня 2020
ProZorro Market 2020 року: введення тарифів і швидкий розвиток
1510
30 Січня 2020

Сьогодні Україна знову, як і 2016 року, робить рішучі кроки в реформуванні системи публічних закупівель. Це дасть новий поштовх для підвищення рівня прозорості й стимулювання конкуренції на ринку та отримання найкращих умов для закупівель. Ефективна система публічних торгів потребує можливостей для оперативного здійснення закупівельних процедур, мінімальних обсягів бюрократії та низьких витрат на утримання.

Крім того, система має забезпечувати пошук товарів із найкращим співвідношенням ціни та якості. На мою думку, ці принципи повністю реалізує перший офіційний онлайн-маркетплейс для державних установ — ProZorro Market. З його допомогою замовники можуть здійснювати закупівлі товарів на допорогові суми так само просто, як це роблять користувачі звичайних інтернет-магазинів.


Рис. 1. Принципи роботи ProZorro Market

Чому зараз саме час для ProZorro Market

З 19 квітня 2020 року в електронній системі публічних закупівель відбудуться революційні зміни — почнуть застосовувати норми Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX (далі — Новий закон), після чого роль ProZorro Market суттєво підвищиться.

Основна причина цього...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель