Універсальні зразки документів для переговорної процедури

Ганна Довгая
3560
10 Січня 2022
Універсальні зразки документів для переговорної процедури
3560
10 Січня 2022

Чіткого визначення переговорної процедури закупівлі Закон про публічні закупівлі (далі — Закон) не містить, але частиною 2 статті 13 Закону передбачено, що як виняток та відповідно до умов, визначених у частині 2 статті 40 Закону, замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі. Згідно з частиною 1 статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.

Хоч електронна система закупівель і наближається до повної електронізації, втім, станом на дату публікування цієї статті замовнику під час проведення переговорної процедури закупівлі необхідно підготувати такі паперові документи:

  1. протокол про затвердження річного плану або змін до нього. Приклад для завантаження за посиланням;
  2. запрошення до участі в переговорах. Приклад для завантаження за посиланням;
  3. протокол переговорів з учасником. Приклад для завантаження за посиланням;
  4. протокол прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. Приклад для завантаження за посиланням.

Саме такий мінімальний набір документів повинен зберігатися в уповноваженої особи під час проведення переговорної процедури закупівлі. Також не забувайте не тільки обґрунтовувати застосування переговорної процедури...

Переговорна процедура закупівлі

Публіікації щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі: практика, приклади, тощо