Перша рамкова угода. АТ «УКРПОШТА» розповідає про механізм та результати

Ірина Антонова
316
3 Липня 2019
Перша рамкова угода. АТ «УКРПОШТА» розповідає про механізм та результати
316
3 Липня 2019

У травні 2019 року в Україні було укладено першу рамкову угоду. Відтепер АТ «Укрпошта», користуючись цим закупівельним механізмом, упродовж року купуватиме дизельне пальне для потреб Київського регіону в попередньо відібраних постачальників. Про подробиці підготовки і перебіг дії першої в Україні «рамки» розповідає директор Департаменту тендерних процедур АТ «Укрпошта» Ганна Пясецька.

— Як ви наважилися на освоєння механізму рамкової угоди?

— Ідейним натхненником використання нового механізму закупівель став заступник генерального директора із закупівель Олександр Наход. Коли в ProZorro став доступним такий інструмент, як  рамкова угода, то цілком логічно виникло питання про те, чим він може допомогти у вирішенні закупівельних завдань. Ми детально вивчили наказ МЕРТУ, дослідили, які стадії та процеси передбачає укладення рамкової угоди і дійшли висновку, що завдяки цьому інструментові можна вирішити проблему, зокрема, із закупівлями на ринках із дуже часто змінюваними цінами. Йдеться про високо волатильні ринки, а також ринки товарів із сезонними коливаннями цін, які залежать від коливання цін на нафтопродукти, курсу валют тощо.

Те, що всі побачили на прикладі АТ «Укрпошта», — це перша рамкова угода на закупівлю дизельному палива. Проте на цьому не зупиняємося, уже оголосили другу «рамку» із закупівлі газу для опалення. Цьому секторові притаманні дуже різкі сезонні коливання, особливо протягом опалювального сезону, які...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель