Як і хто має застосовувати КЕП?

Наталія Заєць
1992
7 Травня 2020
Як і хто має застосовувати КЕП?
1992
7 Травня 2020

Закупівлі вже доволі давно проводять в електронній площині, і всі звикли до електронного формату спілкування між замовником і учасниками. Це зручно, швидко, прозоро й доступно з будь-якої точки країни. Але Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон про публічні закупівлі) змінено з 19 квітня, і тепер, серед хаосу нових вимог, і замовники, і учасники мають розібратися з умовами застосування електронних підписів. Адже це — головна умова створення електронного документа, і для учасників її застосування більше не завжди залежить від вимог замовника.

Розглянемо, як учасники мають відтепер подавати документи у складі тендерної пропозиції

У частині 1 статті 5 Закону України «Про електронну комерцію» закріплено принцип однаковості юридичної сили електронних правочинів та правочинів, укладених в іншій формі, передбаченій законодавством, і відповідно правочин не може бути визнано недійсним у зв’язку з його вчиненням в електронній формі, якщо інше не передбачено законом.

Законом про публічні закупівлі встановлено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація, встановлена Законом, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації (ч. 1 ст. 26 Закону про публічні закупівлі).

Крім того, Закон про публічні закупівлі встановлює вимогу, що під...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель