Знову внесено зміни до черговості оплат казначейством

Крістіна Бєлякова
1051
11 Квітня 2022
Знову внесено зміни до черговості оплат казначейством
1051
11 Квітня 2022

Попередньо у статті «Платежі, які першочергово здійснює Казначейство під час воєнного стану» ми розбиралися за якими видатками Казначейством першочергово здійснюються платежі. 

Наразі Постановою КМУ від 09 квітня 2022 р. № 420 «Про внесення змін до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» знову внесено зміни до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 590.

Що ж передбачено змінами:

У разі виконання повноважень Казначейством в особливому режимі відкриття асигнувань із загального фонду державного бюджету за видатками та наданням кредитів здійснюється в установленому законодавством порядку в такій черговості:

  • після слів “оплату енергосервісу;” доповнити словами “на забезпечення, організацію та виконання літерних авіаційних рейсів повітряними суднами; придбання предметів, призначених для відзначення та нагородження; закупівлю санітарно-гігієнічних товарів та поліетиленової продукції для пакування відходів; оплату послуг із страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту, водіїв відповідно до законодавства;”;
  • після слів “середньострокові зобов’язання у сфері охорони здоров’я;” доповнити словами “на оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу;”.

Казначейство та органи Казначейства здійснюють платежі за дорученнями клієнтів з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунка в такій черговості:

  • після слів “реалізацію програм державних...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану