Платежі, які першочергово здійснює Казначейство під час воєнного стану

Крістіна Бєлякова
3369
26 Березня 2022
Платежі, які першочергово здійснює Казначейство під час воєнного стану
3369
26 Березня 2022

Багато замовників зараз не розуміють, які закупівлі треба відкласти, а які необхідно навпаки провести у зв’язку з веденням воєнного стану. Кожному замовнику слід розумно поставитись до необхідності здійснення тих чи інших закупівель. Необхідно зрозуміти, що зараз головна мета замовника — забезпечити життєдіяльність (не розвиток) організації / підприємства / установи, особливо в частині придбання товарів, робіт і послуг, необхідних в умовах воєнного стану.

Детально про це ми писали у статті «Закупівлі згідно з Законом про закупівлі чи згідно з Постановою № 169: розмежовуємо правильно».

У цьому матеріалі пропоную розібратися, за якими зараз видатками Казначейством першочергово здійснюються платежі. Оскільки наразі в багатьох замовників виникає багато питань, по яких видатках Казначейство пропускає платежі у зв’язку з введенням воєнного стану.

Отже, у цьому нам допоможе розібратися постанова Кабміну «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» від 09.06.2021 № 590 (далі — Постанова № 590).

Звертаю увагу, що постановою Кабміну «Про внесення змін до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» від 21.03.2022 № 346 (далі — Постанова № 346) було внесено зміни в Постанову № 590 в частині черговості...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану