Практичні поради щодо закупівель, зокрема в медичній сфері, у Прозорро Маркет

Редакція
673
30 Квітня 2024
Практичні поради щодо закупівель, зокрема в медичній сфері, у Прозорро Маркет
673
30 Квітня 2024

У цій статті поговоримо про технічні параметри в Прозорро Маркет, зокрема в частині медичної сфери. Також наведемо рекомендації, коли одиниця виміру в системі не відповідає розфасовці товару.

З урахуванням норм, встановлених в пункті 11-1 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України „Про публічні закупівлі“, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі — Особливості), згідно з якими замовники, які є закладами охорони здоров’я або структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій, здійснюють закупівлі лікарських засобів, які в установленому законом порядку зареєстровані в Україні, та медичних виробів за переліком згідно з додатком 1 до Особливостей, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, з використанням електронного каталогу відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822, кількість медичних закупівель в Прозорро Маркет зростає щодня.

Проте під час здійснення таких закупівель у замовників виникає ряд практичних питань, у тому числі щодо одиниці виміру та форми випуску товарів. Тож інформація, викладена нижче, буде присвячена саме цій темі та деяким практичним порадам.

Аналізуємо технічні параметри в Прозорро Маркет

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО