Помилка в тендерній документації: що робити?

Олена Швець
688
16 Квітня 2024
Помилка в тендерній документації: що робити?
688
16 Квітня 2024

Замовник здійснює закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості).

При цьому законодавець встановив, що відповідальною за організацію проведення публічних закупівель з боку замовника є уповноважена особа. Тому саме від неї повною мірою залежить правильність підготовки тендерної документації та подальша успішність закупівлі.

Але ж уповноважена особа перш за все людина, а людям, як відомо, властиво іноді помилятись. Що ж робити замовнику, якщо при проведенні процедури закупівлі ненавмисно була допущена помилка в тендерній документації?

Зазвичай така ситуація може викликати шок і паніку в уповноваженої особи: «що я накоїв(ла), це ж лише ненавмисна описка, але виходу немає, закупівля зірвана, мене звільнять та/або оштрафують тощо!!!». Але не все так погано, як може здатись недостатньо досвідченому фахівцю на перший погляд.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО