Перелік почергових оплат Казначейством в умовах воєнного стану

Олег Підгірський
1539
5 Червня 2022
Перелік почергових оплат Казначейством в умовах воєнного стану
1539
5 Червня 2022

Порядком виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 № 590 (далі — Порядок), визначено почерговість здійснення Казначейством та органами Казначейства платежів за дорученнями клієнтів з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунку.

У статті «Платежі, які першочергово здійснює Казначейство під час воєнного стану» ми розкрили питання розуміння норм Порядку. Знаючи, наскільки важливо швидко розуміти, які платежі в період воєнного стану органи Державного казначейського обслуговування проводять в першу чергу, редакцією порталу RADNUK.COM.UA згруповано у зручному для використання форматі Перелік черговості оплат Казначейством, виходячи з положень Порядку.

Довідково зауважимо, що за допомогою комбінацій клавіш Ctrl + F на відкритій вами сторінці можна за ключовими словами здійснювати пошук, зокрема в частині визначення черговості оплат у відкритому Переліку черговості оплат Казначейством.

Корисними також будуть публікації:

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану