Обов’язок зазначати ціну кожної номенклатурної позиції товару стосується закупівель за Постановою № 169?

Редакція
1025
1 Червня 2022
Обов’язок зазначати ціну кожної номенклатурної позиції товару стосується закупівель за Постановою № 169?
1025
1 Червня 2022

Питання передплатника порталу:

  • Чи обов’язково замовнику в електронній системі закупівель під час оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель згідно із Постановою № 169, зазначати ціну за одиницю товару кожної номенклатурної позиції?

Відповідь редакції порталу RADNUK.COM.UA:

Нагадаємо, що відповідно до частини 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану