Корисні інструменти для закупівлі пального під час «дефіциту»

Катерина Плашенко
979
13 Травня 2022
Корисні інструменти для закупівлі пального під час «дефіциту»
979
13 Травня 2022

На момент написання цього матеріалу по всій території України виникла «надзвичайна» ситуація із закупівлею нафтопродуктів. Ціни на пальне підскочили та продовжують рости. Ба більше, палива просто немає, а якщо і є, більшість автозаправних станцій (далі — АЗС) відпускають по 10–15 літрів на автівку. Щоб заправити автомобілі, водії вимушені стояти в гігантських чергах мінімум по пів дня. Маємо такі невеселі реалії під час воєнного стану.

Також проблема з паливом зачепила і публічні закупівлі. Нафтопродукти є стратегічним товаром для багатьох замовників, які закуповують талони, скретч-картки, паливні картки тощо для заправки на АЗС.

Враховуючи ситуацію, що склалася, група компаній «Радник» не може залишатися осторонь та поспішає на допомогу. Сьогодні спробуємо полегшити життя замовників декількома корисними посиланнями, за допомогою яких можна швидко знайти відповідну АЗС за бажаним місцезнаходженням, перевірити наявність певного виду палива та / або ціну тощо.

До речі, на порталі RADNUK.COM.UA в розділі «Інструменти», у якому представлені безліч корисних інструментів та сервісів, що допомагають аналізувати та моніторити закупівлі та їх учасників, спеціально для зручності наших користувачів ми створили окремий інструмент «Пошук пального».

Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану