А ви вже оприлюднили звіт про виконання договору про закупівлю?

Ганна Довгая
1055
22 Січня 2024
А ви вже оприлюднили звіт про виконання договору про закупівлю?
1055
22 Січня 2024

Вважаємо своїм обов’язком знову порушити питання звітування про виконання договору про закупівлю. Якщо строк дії договору про закупівлю — 31.12.2023 та всі зобов’язання за таким договором про закупівлю виконані, то опублікувати звіт про виконання договору про закупівлю замовникам необхідно до 23 год 59 хв 26.01.2024.

Також під час звітування варто бути дуже уважним, щоб не «закрити» діючий у 2024 році договір про закупівлю. Завчасне «закриття» договору про закупівлю, укладеного відповідно до пунктів 10 та 13 Особливостей, може призвести до порушень закупівельного законодавства та, як наслідок, адміністративних стягнень з уповноважених, службових (посадових) осіб замовника. Саме тому ми підготували деякі рекомендації в статті «Помилковий звіт про виконання діючого договору / договору про закупівлю: що можна вдіяти?».

Якщо замовник хоче звітувати із сумою 0,00 грн, то технічно в системі варто скористатися кнопкою «Розірвати договір». Розібратись, чому саме так, допоможе безкоштовна стаття «Як оприлюднити звіт про виконання договору „з нулями“ та інші загальні вимоги».

До речі, на нашу думку, уповноважена особа не повинна складати протокол про оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю. Однак є одна умова, коли такі дії можуть стати обов’язковими для УО, про неї — у статті «Чи має УО складати протокол, коли оприлюднює звіт про виконання договору про закупівлю».

А ось якщо ви новопризначена уповноважена особа, рекомендуємо обов’язково з’ясувати для себе питання «Чи має новопризначена уповноважена особа звітувати про незакриті договори замовника».

Наостанок залишимо покликання на статтю, яка розкриває загальні питання щодо оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю, зокрема щодо звіту про виконання договору до 50 тисяч; звіту про виконання договору про закупівлю згідно з пунктами 10 та 13 Особливостей — «Звіт про виконання договору: основні нюанси».

Ледь не забули! Кожен передплатник порталу «Радник у сфері публічних закупівель» може завантажити шпаргалку уповноваженої особи щодо звітування про виконання договору про закупівлю.

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану