16.03.2024 набули чинності зміни до Закону України «Про оборонні закупівлі»

Ганна Довгая
1047
16 Березня 2024
16.03.2024 набули чинності зміни до Закону України «Про оборонні закупівлі»
1047
16 Березня 2024

Якщо ви встигли ознайомитись зі статтею «Зміни до Закону про оборонні закупівлі: порівняльна таблиця», то вже знаєте, що невдовзі набудуть чинності зміни до Закону України «Про оборонні закупівлі» в частині унормування норм особливостей формування ціни державного контракту (договору) з оборонних закупівель, який укладається під час дії правового режиму воєнного стану.

Зміни до Закону про оборонні закупівлі набудуть чинності з дня, наступного за днем опублікування Закону № 10454. Цей законопроєкт оприлюднено в офіційному виданні «Голос України» від 15.03.2024 № 12. Тож, зміни набувають чинності 16.03.2024.

Законом № 10454 також зобов’язано Кабінет Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону. При цьому змінами передбачено, що в разі невстановлення Кабінетом Міністрів України рівня прибутку (граничного рівня прибутку), ціна товарів, робіт і послуг визначається державним контрактом (договором), що укладається за неконкурентною процедурою закупівель або без проведення видів (процедур) закупівель, визначених законодавством, відповідно до пропозиції виконавця з урахуванням прибутку такого виконавця.

Порівняльна таблиця змін на порталі Радник вже доступна до вашого огляду та ще більше корисної інформації знайдете в електронній книзі «Все про оборонні закупівлі».

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО