Замовникам на вус: як зазначити прямо передбачену норму Закону, що нереалізована майданчиком?

Редакція
912
23 Вересня 2020
Замовникам на вус: як зазначити прямо передбачену норму Закону, що нереалізована майданчиком?
912
23 Вересня 2020

У сьогоднішній пораді звернемо Вашу увагу на нюанс внесення інформації щодо мови, якою повинні готуватися тендерні пропозиції згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон).

Пунктом 7 частини 2 статті 15 Закону визначено, що оголошення про проведення закупівлі для укладення рамкової угоди повинно містити наступну інформацію, зокрема: мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції.

Пунктом 8 частини 2 статті 21 Закону визначено, що оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити наступну інформацію, зокрема: мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції.

Пунктом 6 частини 1 статті 35 Закону визначено, що оголошення про проведення конкурентного діалогу повинно містити таку інформацію, зокрема: мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції.

Пунктом 11 частини 1 статті 37 Закону визначено, що оголошення про проведення торгів з обмеженою участю повинно містити таку інформацію, зокрема: мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції.

Як бачимо, всі вищеперелічені оголошення зобов’язують замовників вказувати інформацію про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції. Тобто, з метою дотримання норм Закону та до введення відповідного функціоналу на всіх майданчиках, пропонуємо замовникам вказувати дану інформацію у полі «Умови оплати» в оголошенні на обраному Вами майданчику згідно рис.1:

Рис.1

Будьте пильні та зверніть увагу, що неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі може зумовити накладення штрафу згідно статті 16414 КУпАП на службових (посадових), уповноважених осіб замовника у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (НМД) (1 700 гривень). За ті самі дії повторно протягом року – 200 НМД (3 400 гривень).

Підписуйтесь на портал RADNUK.COM.UA ми розкриємо для Вас ще більше нюансів чинної редакції Закону. Оберіть для себе зручний тариф зі знижкою. До речі вартість електронної підписки порталу на місяць складає менше ніж 9 НМД.

З цікавим моніторингом щодо зазначення мови в оголошенні ознайомтесь в статті «Моніторинг продовжує забороняти замовникам вносити зміни в оголошення» на порталі RADNUK.COM.UA

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.