Перелік корисних посилань щодо деяких нюансів закупівлі товарів

Олег Підгірський
865
9 Липня 2023
Перелік корисних посилань щодо деяких нюансів закупівлі товарів
865
9 Липня 2023

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон) товари — продукція, об’єкти будь-якого виду та призначення, у тому числі сировина, вироби, устаткування, технології, предмети у твердому, рідкому і газоподібному стані, а також послуги, пов’язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.

Товар є одним із видів предмета публічних закупівель, що випливає із визначення предмета закупівлі за пунктом 22 частини 1 статті 1 Закону. За пунктом 3 розділу І Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 № 708, такий предмет закупівлі визначається за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.

Закупівельним законодавством чітко не визначено норм, як правильно закуповувати той чи інший вид предмета закупівлі. Зокрема, не визначено конкретних положень, як закуповувати товар. Щоб розібратись з цим, пропоную розглянути перелік корисних посилань на публікації порталу RADNUK.COM.UA щодо деяких нюансів закупівлі товарів.

У рамках щотижневого опрацювання розміщених зразків документів за різними категоріями редакцією порталу опрацьовано категорії  «Закупівлі за пунктом 13 Особливостей з 19.05.2023», «Листи від 19.05.2023» розділу  «Зразки замовникам за Особливостями з 19.05.2023». За результатом їх опрацювання встановлено актуальність таких зразків.

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО