Приймаємо рішення про допуск учасника до аукціону в міжнародних торгах (приклад протоколу)

Олег Підгірський
304
28 Липня 2022
Приймаємо рішення про допуск учасника до аукціону в міжнародних торгах (приклад протоколу)
304
28 Липня 2022

Нормами частини 12 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII встановлено умови розгляду тендерної пропозиції учасника, поданої під час проведення конкурентної процедури закупівлі, оголошеної відповідно до частини 3 статті 10 цього ж Закону. Ідеться про так звані міжнародні торги.  Для зручності користувачів порталу RADNUK.COM.UA нами розроблено відповідний приклад протоколу, який ви без зусиль можете завантажити нижче.

Згідно з абзацом 2 частини 12 статті 29 Закону № 922 за результатами розгляду замовником в електронній системі закупівель, відповідно до статті 10 цього Закону, складається та оприлюднюється протокол розгляду всіх тендерних пропозицій. Вміст протоколу визначається цією ж частиною 12 статті 29 Закону № 922.

Хоча згаданою нормою визначається, що протокол складається і оприлюднюється в електронній системі закупівель так би мовити шляхом заповнення електронних форм, проте з огляду на положення останнього абзацу частини 10 статті 11 Закону № 922 рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою.

Таким чином, можна зробити висновок, що перед формуванням протоколу розгляду тендерних пропозицій у міжнародних торгах та його оприлюдненням уповноваженій особі замовника доцільно перш за все прийняти письмове рішення щодо допуску учасника до аукціону або ж його відхилення.

Редакцією порталу RADNUK.COM.UA спеціально для замовника розроблено приклад протоколу розгляду тендерної пропозиції учасника у міжнародних торгах та допущення його до аукціону.

Для читача також будуть корисними такі публікації:

Учасникам

Матеріали для початківців та професіоналів, які беруть участь у публічних (державних) закупівлях