Природний газ: п’ять прикладів оскарження умов ТД

Катерина Плашенко
434
7 Жовтня 2021
Природний газ: п’ять прикладів оскарження умов ТД
434
7 Жовтня 2021

Ринок природного газу — важлива складова ринку публічних закупівель. Як говорить нам преамбула Закону України «Про ринок природного газу», ринок природного газу України заснований на принципах вільної конкуренції, належного захисту прав споживачів та безпеки постачання природного газу, а також здатний до інтеграції з ринками природного газу держав — сторін Енергетичного Співтовариства, у тому числі шляхом створення регіональних ринків природного газу. Отже, цей сегмент прямує до кращих світових стандартів. У такому ж напрямі, сподіваємося, крокують і публічні закупівлі, що регулюються Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

На порталі RADNUK.COM.UA ми постійно публікуємо актуальні зміни у законодавстві, що стосуються газової галузі, та оновлюємо матеріали щодо закупівель блакитного палива, зокрема у статтях:

Нещодавно у статті «Найчастіші підстави відхилення учасників у закупівлях природного газу» ми детально розглянули основні приклади оскарження результатів процедур закупівель природного газу.

Сьогодні ж продовжуємо аналізувати практику Органу оскарження щодо предмета закупівлі «природний...

Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику