Формальна помилка чи ні? Описка учасника у строках виконання робіт

Катерина Плашенко
503
20 Червня 2021
Формальна помилка чи ні? Описка учасника у строках виконання робіт
503
20 Червня 2021

Пунктом 19 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачено, що замовник у тендерній документації зазначає опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст тендерної пропозиції, а саме технічні помилки та описки.

На вимогу абзацу 12 пункту 11 частини 1 статті 9 Закону Уповноваженим органом (Мінекономіки) було затверджено перелік формальних помилок наказом № 710 від 15.04.2020 «Про затвердження Переліку формальних помилок» (далі — наказ Мінекономіки № 710). Замовники під час складання тендерної документації повинні враховувати положення наказу Мінекономіки № 710 та використовувати цей перелік формальних помилок у своїй тендерній документації. Крім цього, замовник має зазначити й приклади формальних помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій. Яких помилок замовники припускаються найчастіше, читайте у статті «Шість типових помилок у зазначенні формальних помилок».

До вашої уваги рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія): учасник помилково у строках виконання робіт вказав не ту цифру. Чи можна віднести таку описку учасника до...

Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику