Динамічна або тверда ціна: як правильно?

Катерина Плашенко
3149
11 Липня 2021
Динамічна або тверда ціна: як правильно?
3149
11 Липня 2021

Усе частіше виникають питання щодо застосування динамічної і твердої договірної ціни в будівництві під час проведення та участі у закупівлях відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Тверда договірна ціна — договірна ціна, визначена на основі твердого кошторису, що може коригуватися лише в окремих випадках за згодою сторін у порядку, визначеному договором підряду.

Динамічна договірна ціна — договірна ціна, визначена на основі кошторису, що підлягає коригуванню з урахуванням уточнення обсягів робіт, цін на ресурси та інших підстав, визначених умовами договору підряду.

Учасники повинні враховувати встановлену в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі або тендерній документації та додатках до них вимогу замовника щодо динамічної чи твердої ціни. Нагадаємо, що запорукою перемоги є пропозиція / тендерна пропозиція, яка повністю відповідає вимогам замовника, це стосується і твердої / динамічної ціни.

Розглянемо питання твердої / динамічної ціни на рішенні Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) № 14269-р/пк-пз від 24.06.2021, оголошення № UA-2021-04-14-001113-a.

Вимога тендерної документації: пункт 6 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» розділу ІІІ тендерної документації передбачає вид договірної ціни — тверда.

Учасник ПП «П» у Додатку 2...

Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику