Чого не слід вимагати в учасника під час здійснення закупівлі пального: вісім рішень АМКУ

Олег Підгірський
1501
16 Листопада 2023
Чого не слід вимагати в учасника під час здійснення закупівлі пального: вісім рішень АМКУ
1501
16 Листопада 2023

Що потрібно врахувати в тендерній документації під час закупівлі пального? Практика АМКУ щодо закупівлі пального — далі.

У публікації «Чого не слід вимагати в учасника під час здійснення закупівлі електричної енергії: практика АМКУ» за позиціями органу оскарження ми визначили, які вимоги не слід встановлювати під час закупівлі електричної енергії.

Ще одним не менш необхідним для закупівельників предметом закупівлі є пальне. Тому сьогодні опрацюємо рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Комісія), предметом яких було оскарження умов закупівель, що стосуються наведеного товару.

Нагадаю, що за положеннями пункту 29 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), у разі проведення відкритих торгів згідно з Особливостями для закупівлі бензину, дизельного пального чи газу скрапленого для автомобільного транспорту положення пунктів 1 і 2 частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон) замовником не застосовуються.

...
Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО