Переможець допорогової закупівлі

Катерина Плашенко
244
8 Квітня 2021
Переможець допорогової закупівлі
244
8 Квітня 2021

У цій статті визначимо головні нюанси на котрі слід звертати увагу учасникам допорогової закупівлі на етапі укладення договору.

Хто такий переможець допорогової закупівлі?

Відповідно до частини 3 розділу 1 Інструкції переможець —  це учасник, пропозиція якого відповідає всім умовам та вимогам до предмета закупівлі, визначеним замовником, визнана найбільш економічно вигідною, і якого замовник визначив переможцем. Отже, переможцем допорогової закупівлі стає учасник, який подав свою пропозицію відповідно до усіх вимог замовника.

Чи має переможець надавати додаткові документи замовнику?

Перш за все варто зазначити, що в учасника-переможця допорогової закупівлі відсутня технічна можливість завантажувати документи після визначення його переможцем закупівлі. Тому замовник не має вимагати від переможця допорогової закупівлі завантажувати в електронну систему закупівлі документи після прийняття рішення про визначення переможця допорогової закупівлі. Якщо у вимогах допорогової закупівлі замовником зазначено таку вимогу, то учаснику варто звернутися до замовника ще на етапі періоду уточнення інформації з вимогою внести відповідні зміни.

Проте замовник може передбачити у вимогах оголошення про проведення допорогової закупівлі надання документів у паперовому вигляді, наприклад, на адресу замовника. У такому випадку учасник, якого визначено переможцем, має надати замовнику  особисто або поштою на адресу замовника відповідні документи.

Звертаємо увагу! Замовником може бути встановлена вимога з обмеженим строком надання документів переможця, наприклад, протягом двох...

Всебічно про участь у закупівлях

Розкриваємо підводні камені участі в публічних закупівлях

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель