Електронний аукціон у допороговій закупівлі

Катерина Плашенко
379
5 Квітня 2021
Електронний аукціон у допороговій закупівлі
379
5 Квітня 2021

У попередніх статтях «Алгоритм участі в допороговій закупівлі», «Період уточнення інформації в допороговій закупівлі» та «Подання пропозицій в допороговій закупівлі» на порталі RADNUK.COM.UA ми розглянули загальний алгоритм участі в допороговій закупівлі; на що необхідно звернути увагу учаснику під час участі в допороговій закупівлі; проаналізували, для чого потрібен період уточнення інформації; як звертатися до замовника із питанням та / або вимогою; з чого розпочати підготовку пропозиції; які строки підготовки пропозиції в допороговій закупівлі; як виконати вимоги замовника; якщо не можемо виконати вимоги замовника, що робити в такому випадку; як подати пропозицію для участі в допороговій закупівлі. Тому в даній статті розглянемо наступний етап допорогової закупівлі — електронний аукціон.

Що таке електронний аукціон?

Електронний аукціон — це етап допорогової закупівлі, на якому відбувається пониження цінової пропозиції учасника закупівлі в електронній системі закупівель. Нагадаємо, що пониження цінової пропозиції в електронному аукціоні є правом учасника, а не обов’язком.

Як відбувається електронний аукціон?

Механізм електронного аукціону єдиний для всіх видів закупівлі, у тому числі й для допорогової закупівлі. Якщо для участі в допороговій закупівлі надано лише одну пропозицію, то електронний аукціон не відбувається, а електронна система закупівель автоматично переводить...

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях