Нова функціональність «Аналіз конкуренції» для постачальників на майданчику Е-Тендер

Занюк Іванна
347
24 Травня 2024
Нова функціональність «Аналіз конкуренції» для постачальників на майданчику Е-Тендер
347
24 Травня 2024

Команда майданчика Е-Тендер щомісяця разом з обовʼязковими технічними задачами від ДП «Прозорро» старається також виконувати побажання користувачів. Тому в травні наші постачальники отримали нову функцію, яка має назву «Аналіз конкуренції» і створена для того, щоби допомогти учасникам зрозуміти динаміку закупівель організатора в конкретних категоріях CPV.

Нова функція надає можливість аналізувати закупівлі конкретного організатора в розрізі конкретного CPV завдяки трьом різним звітам, а саме:

  • Звіт «Загальна статистика». Цей звіт відображає загальну статистику всіх закупівель, які раніше були опубліковані замовником у тій же CPV-категорії, що й поточна закупівля. Це дає можливість користувачеві отримати розуміння тенденцій.
  • Звіт «Аналогічні закупівлі організатора». Цей звіт презентує останні три закупівлі замовника з даними по першому лоту, першій позиції та переможцю з першого лоту. Також доступний детальний аналіз усіх існуючих закупівель у цій категорії. Якщо потрібна глибша аналітика, рекомендуємо переходити на сторінку конкретної закупівлі.
  • «Аналіз конкурентів». Цей звіт презентує п’ять найкращих постачальників, що брали участь у закупівлях обраного замовника, разом з ключовою інформацією щодо них. Це дозволяє користувачам швидко визначити головних учасників на ринку.

Завдяки новому функціоналу «Аналіз конкуренції» учасники майданчика Е-Тендер отримують цінні інструменти для прийняття обґрунтованих рішень щодо участі в публічних закупівлях.

Наголошуємо на тому, що команда Е-Тендер завжди відкрита до вдосконалення та розвитку системи. Якщо учасники мають ідеї щодо того, як ще покращити їхню роботу або яким чином доопрацювати функціонал, вони можуть звертатися за цими контактними даними: 0 800 30 77 55, support@e-tender.ua.

Нагадуємо, що передплатники порталу Радник можуть користуватись шпаргалкою щодо строків при оскарженні рішень, дій чи бездіяльності замовника до АМКУ, а також рекомендуємо ознайомитись із такими статтями:

Учасникам

Матеріали для початківців та професіоналів, які беруть участь у публічних (державних) закупівлях

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО