Інструкція для отримання витягу з ЄДР

Редакція
723
18 Січня 2022
Інструкція для отримання витягу з ЄДР
723
18 Січня 2022

Частиною 5 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачено, що замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та / або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.

З переліком відкритих даних можна ознайомитися на порталі RADNUK.COM.UA у статтях: «Нові набори відкритих даних, які має врахувати кожен замовник», «Нова інформація про учасників у відкритому доступі», окрім цього, можна використати розділ «Інструменти» — «Реєстри ст. 17». Рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) щодо інформації, яка міститься у відкритих даних, можна проаналізувати на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Відкриті дані: рішення АМКУ».

Отже, керуючись Законом, замовник не повинен вимагати від учасників інформацію, яка оприлюднена у відкритих даних, але на практиці замовники все одно її вимагають та відхиляють учасників, якщо у...

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях