Чек-лист для перевірки конкурентів

Катерина Плашенко
1049
15 Липня 2021
Чек-лист для перевірки конкурентів
1049
15 Липня 2021

У попередніх матеріалах на порталі RADNUK.COM.UA, а саме у статтях «Вказівки для підготовки „ідеальної“ тендерної пропозиції. Прямуємо до перемоги», «Способи формування переможної ціни» та «Чек-лист для підготовки переможної тендерної пропозиції / пропозиції», ми з вами розглянули, як підготувати «ідеальну» тендерну пропозицію, запропонували учасникам публічних закупівель практичні рекомендації, які максимально наблизять їх до перемоги, проаналізували основні нюанси, на які необхідно звернути увагу при підготовці тендерної пропозиції. Переконані, що надані підказки вже стали вам у пригоді.

Припустімо, що умови тендерної документації уважно вивчені, документи ретельно підготовлені, тому йдемо далі. Розглядаємо типовий спосіб оцінки, встановлений замовником, єдиним критерієм якого виступає ціна. Наприклад, учасник взяв участь в аукціоні, та з незалежних від нього обставин не зміг запропонувати найдешевшу тендерну пропозицію.

Тепер перед таким учасником стоїть нова мета — віднайти в конкурента, іншого учасника, який, можливо, зміг запропонувати більш економічно вигідну ціну, помилки у наданих документах. При цьому задля можливості відхилення тендерної пропозиції такого конкурента бажано віднайти вагомі помилки.

Сьогодні пропонуємо до вашої уваги чек-лист для перевірки конкурентів. У першій частині чек-листа зазначаємо важливу інформацію: назву замовника, вид закупівлі (відкриті торги або відкриті торги з публікацією іноземною мовою тощо),...

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях