8 вказівок для підготовки «ідеальної» тендерної пропозиції: прямуємо до перемоги

Катерина Плашенко
1682
27 Травня 2021
8 вказівок для підготовки «ідеальної» тендерної пропозиції: прямуємо до перемоги
1682
27 Травня 2021

Беручи участь у публічних закупівлях, учасник завжди має на меті перемогти та, як наслідок, укласти договір про закупівлю. Універсального механізму підготовки тендерної пропозиції, який би гарантував перемогу, на жаль, не існує. Але існують загальні правила її підготовки, користуючись якими учасник зможе збільшити свій шанс на перемогу. У цій статті пропонуємо практичні рекомендації, які максимально наблизять учасника до перемоги у так званій «надпороговій закупівлі», а саме: розглянемо основні нюанси, на які необхідно звернути увагу при підготовці тендерної пропозиції. Віримо, що надані нами вказівки стануть вам у пригоді.

1. Розпочинаємо роботу над тендером відразу (тендерна пропозиція = тендерна документація)

Передусім після оголошення тендеру учасник має якнайшвидше уважно вивчити умови тендерної документації, додатків до тендерної документації та інших долучених замовником документів. Як відомо, найважливішим правилом публічних закупівель є повна відповідність тендерної пропозиції учасника умовам тендерної документації. Вивчаючи умови тендеру, учасник повинен переконатися, що має в наявності всі документи, які вимагає замовник, та у повному обсязі зможе виконати всі умови замовника.

Важливо розпочинати роботу над тендером вчасно, відразу після оголошення процедури закупівлі, щоб мати досить часу для підготовки «ідеальної» тендерної пропозиції та не пропустити строки для звернення до замовника / Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у...

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях