Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель: видатки за авансовим звітом

Олена Жадан
2067
3 Липня 2020
Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель: видатки за авансовим звітом
2067
3 Липня 2020

Зміни законодавства у сфері публічних закупівель, які введено в дію з 19.04.2020, відтепер зобов’язують замовників оприлюднювати інформацію про проведення закупівель, починаючи з вартості від 0,01 грн. Водночас замовники можуть здійснювати закупівлі не тільки на підставі укладених договорів про закупівлю, але й за іншими підтвердними документами. У цій статті ми розкриємо особливості оприлюднення інформації про закупівлі за умови використання коштів, виданих під звіт, та з’ясуємо, в яких випадках видатки за авансовими звітами не підпадають під дію тендерного законодавства.

Нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922), що діє з 19.04.2020, вимагає від замовників в окремих випадках оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель (надалі — Звіт про договір). Спочатку розглянемо, за яких же умов публікування Звіту про договір є обов’язковим, а потім з’ясуємо особливості такої форми оприлюднення інформації про закупівлі для певних випадків, а саме в разі здійснення видатків не на підставі договору про закупівлю, а за підтвердними документами, за якими оформлюють авансовий звіт.

Обираємо вид закупівлі для менших від 50 тисяч гривень сум

Так, відповідно до частини третьої статті 3 Закону № 922 в разі закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч...

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель