Застосування вимог ст. 17 Закону України в новій редакції (для учасників та переможця в ТД) у разі проведення спрощеної закупівлі

Анастасія Матвійчук
2111
6 Квітня 2020
Застосування вимог ст. 17 Закону України в новій редакції (для учасників та переможця в ТД) у разі проведення спрощеної закупівлі
2111
6 Квітня 2020

Питання:

«Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи за новим законом з 19.04.2020 до спрощених закупівель потрібно застосовувати статті 17 (для учасників та переможця в ТД)?»

Відповідь:

— Добрий день! Уже за місяць стартує нова редакція Закону України «Публічні закупівлі» (далі — Закон) і спрощені закупівлі міцно увійдуть у життя замовників, адже незалежно від статусу замовника, а отже і встановленого порога для проведення процедур закупівель, придбання товарів, робіт чи послуг на суму 50 тис грн і вище має відбуватися через спрощені закупівлі (за винятками, установленими в частині 7 статті 3 Закону, а також винятками, пов’язаними з карантинними заходами). Тобто й бюджетна установа, для якої поріг у закупівлях — 200 тис грн на товари/послуги і 1,5 млн грн на роботи, і спецзамовник, для якого пороги становлять 1 та 5 млн грн відповідно, — усі вони застосовують спрощені закупівлі в разі придбання товарів/робіт/послуг, на які поширюється чинність Закону, на суму не менше 50 тис грн на рік (з урахуванням згаданих винятків).

За таких обставин питання проведення перевірки пропозиції учасника спрощеної закупівлі щодо відповідності статті 17 Закону дійсно є дуже актуальним. Тим паче, що така перевірка — чималий шмат роботи, а з 19.04.2020 спрощені закупівлі мають бути віднесені до компетенції уповноваженої особи....

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель