Цього тижня ми підготували для Вас приклад протокольного рішення уповноваженої особи щодо затвердження вимоги про усунення невідповідностей.

Редакція
1508
25 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Цього тижня ми підготували для Вас приклад протокольного рішення уповноваженої особи щодо затвердження вимоги про усунення невідповідностей.
1508
25 Червня 2020

У Вас виникають труднощі при складанні документів для проведення процедур закупівель, заходьте в розділ «Зразки документів» який розміщено на порталі RADNUK.COM.UA та знаходьте необхідні приклади документів щодо закупівельної діяльності.

Шановні колеги!

Згідно частини 16 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), якщо замовник під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявив невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, то він розміщує в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей (приклад протокольного рішення такого повідомлення наведено за посиланням).

Звертаємо увагу, що згідно Закону відповідне повідомлення може бути розміщено тільки у двох випадках, а саме: щодо інформації та/або документів що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону та щодо інформації та/або документів стосовно підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю.

Повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей замовник розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій в електронній системі закупівель.

Слідкуйте за нашим порталом RADNUK.COM.UA адже кожного тижня розділ «Зразки документів» оновлюється новим прикладом.

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки