З нами краще, ніж без нас! Примірне положення про тендерний комітет

Редакція
1205
16 Січня 2021
З нами краще, ніж без нас! Примірне положення про тендерний комітет
1205
16 Січня 2021

Відповідальними за організацію та проведення процедур закупівель на багатьох підприємствах, організаціях, установах, які є замовниками в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), призначають тендерні комітети. Так, частиною 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону зазначено, що замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель до 01.01.2022. Тобто до 31.12.2021 (включно).

Абзацом 14 пункту 1 частини 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону примірне положення про тендерний комітет затверджується Уповноваженим органом. На виконання даної норми Закону Уповноважений орган (Мінекономіки) наказом від 07.12.2020 № 2546 затвердив Примірне положення про тендерний комітет.

Варто зазначити, що примірний — це орієнтовний, приблизний, а тому не обов’язковий до використання. Отже, замовник може або відступати від примірного положення, затвердженого Мінекономіки, або його доповнювати, або змінювати, або ж узагалі розробити власне.

На порталі RADNUK.COM.UA фахівцями групи компаній «Радник» оновлено Приклад положення про тендерний комітет, який ви знайдете в розділі «Зразки документів замовникам» — «Тендерний комітет». Завантажуйте та користуйтесь!

Уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника