Роз’яснення від Мінекономіки щодо тестування уповноважених осіб та переходу від тендерного комітету до уповноважених осіб

Редакція
580
12 Листопада 2021
Роз’яснення від Мінекономіки щодо тестування уповноважених осіб та переходу від тендерного комітету до уповноважених осіб
580
12 Листопада 2021

Мінекономіки на численні звернення суб’єктів сфери публічних закупівель щодо тестування уповноважених осіб та переходу від тендерного комітету до уповноважених осіб опублікувало рекомендаційний лист № 3304-0453806-06 від 11.11.2021, у якому надало відповіді на найактуальніші запитання.

Щодо тестування уповноважених осіб

Починаючи з 01.01.2022 відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Уповноважена особа (особи) — службова (посадова) чи інша особа, що є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівель / спрощених закупівель згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту).

Відповідно до абзацу 2 частини 8 статті 11 Закону уповноважена особа для здійснення своїх функцій, визначених Законом, підтверджує свій рівень володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель на  вебпорталі Уповноваженого органу (далі — вебпортал) шляхом проходження безкоштовного тестування.

Детальніше про тестування уповноважених осіб читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статтях «Чотири питання щодо тестування уповноважених осіб», «Тестування уповноважених осіб відкрито! Точніше „майже відкрито“». Окрім цього, у вас є можливість підготуватися та перевірити власні сили на тренажері тестування уповноважених осіб у розділі «тести»:

...
Тендерний комітет/уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника