Про технічну сторону продовження та завершення процедур закупівель у випадку заміщення уповноваженої особи

Ріта Кучер
570
30 Грудня 2021
Про технічну сторону продовження та завершення процедур закупівель у випадку заміщення уповноваженої особи
570
30 Грудня 2021

Згідно з частиною 3 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) при організації закупівельної діяльності замовник може призначати декілька уповноважених осіб, за умови, що обов’язки кожної з них будуть розмежовані.

Водночас згідно з частиною 7 цієї ж статті уповноважені особи здійснюють свою діяльність відповідно до положення, затвердженого замовником. У цьому положенні рекомендовано зазначити інформацію про права та обов’язки уповноваженої особи, вимоги до неї, процес організації діяльності, а також схему заміщення уповноваженої особи у разі відсутності (тимчасової непрацездатності, відпустки або відрядження). Якщо ж у положенні про уповноважену особу не передбачено особи, яка заміщує уповноважену особу, не біда — на порталі RADNUK.COM.UA для вас розміщено Приклад наказу про тимчасове призначення уповноваженої особи.

Співробітник, який заміщує уповноважену особу на час її відсутності, повинен мати кваліфікований електронний підпис, підтвердити свій рівень володіння базовими знаннями у сфері публічних закупівель, пройшовши тестування. А також обов’язково бути зареєстрованим у системі Prozorro. А щоб успішно підготуватися до тестування, скористайтесь  на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Тести» тестами, розробленими  фахівцями групи компаній «Радник» відповідно до наказу Мінекономіки № 873-21 від 01.11.2021.

Якщо є потреба зареєструвати особу, яка буде заміщувати уповноважену особу, у пригоді стане інструмент «Структура...

Уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника