Працюємо для Вас – приклади протоколів для організації закупівельної діяльності уповноваженою особою відповідно до нової редакції Закону вже на порталі RADNUK.COM.UA

Редакція
3137
14 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Працюємо для Вас – приклади протоколів для організації закупівельної діяльності уповноваженою особою відповідно до нової редакції Закону вже на порталі RADNUK.COM.UA
3137
14 Травня 2020

Шановні колеги!

Відповідно до частини 1 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції від 19.04.2020 року (далі – Закон) відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа.

У частині четвертій розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону зазначено, що замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель, а також має право визначити одночасно уповноважену особу (осіб) та тендерний комітет (комітети), за умови що кожен із них буде відповідальним за організацію та проведення конкретних процедур закупівель тільки до 1 січня 2022 року. Тобто замовники поступово повинні повністю відмовитись від тендерних комітетів та встановити відповідальною за організацію та проведення процедур закупівель (відкритих торгів, торгів з обмеженою участю, конкурентного діалогу, переговорної процедури закупівлі) та спрощеної закупівлі уповноважену особу.

Хоч поки дозволена робота тендерних комітетів, проте зараз багато замовників вже перевели або переводять організацію всіх закупівель з тендерного комітету на уповноважену особу.

Поміж інших функцій уповноважена особа планує закупівлі, формує річний план та проводить процедури закупівель. Серед усіх, визначених Законом, конкурентних процедур відкриті торги – одна з основних та найчастіше вживаних.

Тому задля полегшення Вашої закупівельної діяльності було розроблено приклади протоколів для уповноваженої особи стосовно організації проведення відкритих торгів, які розміщено на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Зразки документів».

Тендерний комітет/уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель