Очистити

Працюємо для Вас – приклади протоколів для організації закупівельної діяльності уповноваженою особою відповідно до нової редакції Закону вже на порталі RADNUK.COM.UA

Редакція
912
14 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
912
14 Травня 2020

Шановні колеги!

Відповідно до частини 1 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції від 19.04.2020 року (далі - Закон) відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа.

У частині четвертій розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону зазначено, що замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель, а також має право визначити одночасно уповноважену особу (осіб) та тендерний комітет (комітети), за умови що кожен із них буде відповідальним за організацію та проведення конкретних процедур закупівель тільки до 1 січня 2022 року. Тобто замовники поступово повинні повністю відмовитись від тендерних комітетів та встановити відповідальною за організацію та проведення процедур закупівель (відкритих торгів, торгів з обмеженою участю, конкурентного діалогу, переговорної процедури закупівлі) та спрощеної закупівлі уповноважену особу.

Хоч поки дозволена робота тендерних комітетів, проте зараз багато замовників вже перевели або переводять організацію всіх закупівель з тендерного комітету на уповноважену особу.

Поміж інших функцій уповноважена особа планує закупівлі, формує річний план та проводить процедури закупівель. Серед усіх, визначених Законом, конкурентних процедур відкриті торги - одна з основних та найчастіше вживаних.

Тому задля полегшення Вашої закупівельної діяльності було розроблено приклади протоколів для уповноваженої особи стосовно організації проведення відкритих торгів, які розміщено на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Зразки документів».

Тендерний комітет/уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель